TakeTask PL
English Version

TakeTask ENG

TakeTask

Taketask zarabiaj na apliakacjach mobilnychFajna Aplikacja TakeTask, w której dostajemy wynagrodzenie za wykonywanie różnych zadań itd. przykłady zadań opiszę poniżej, oraz dodam zdjęcie. Bardzo łatwe zadania. Wypłata w każdej chwili na konto PayPal, jeśli nie masz konta PayPal aplikacja sama wyślę do ciebie zaproszenie do założenia takiego konta.

Ściągnij aplikację na Twój smartfon, zarejestruj się i zostań Agentem aby móc wykonywać proste zadania w Twojej okolicy. Zadania mogą być różne: sprawdzenie ceny produkty w sklepie, dostępności produktu na półce w sklepie, zdjęcie billboardu w Twojej okolicy, wypełnienie krótkiej ankiety w Twoim domu i wiele innych! Za każde zadanie otrzymasz wynagrodzenie pieniężne widoczne w treści zadania które wypłacane jest przez TakeTask na Twoje konto PayPal.

Wystarczy zlecić wypłatę, i za 5minut mamy już pieniążki na swoim koncie PayPal 🙂

Zdjęcie przykładowych zadań:

Taketask zadania zarabiaj

Ile będę dostawał za wykonanie pojedynczego zadania?

  • Za zadania z przeszłości płaclilismy od 1,5pln do 18pln w zależności od jego poziomu skomplikowania. W przyszłości możliwe, że będziemy płacić więcej. Od Twojej rzetelności w wykonywaniu zadań zależy jak szybko awansujesz i będziesz dostawać bardziej odpowiedzialne a więc lepiej płatne zadania.

 

 

Czy muszę mieć dostęp do internetu w swoim smartfonie?

  • Tak. Dostęp do internetu jest potrzebny po to, żebyś na przykład mógł odebrać listę zadań. Transfer danych nie jest jednak duży – nie musisz się tego obawiać. Wynagrodzenie za wykonanie zadania zrekompensuje Ci to w zupełności 🙂

 

Czy TakeTask to coś jak praca dorywcza, zlecenia przez net, praca przez internet?

  • Nie. TakeTask to coś dużo więcej niż zarabianie w internecie.Przede wszystkim wynagrodzenia w TakeTask są dużo wyższe. Jako nasz Agent wykonujesz, przy pomocy swojego smartfona, nieszablonowe zadania często w terenie – w swojej okolicy. Wykazując się rzetelnością awansujesz na kolejne poziomy, dzięki czemu masz dostęp do większej ilości zadań. W skrócie: TakeTask to gra aplikacja na androida, która płaci. Pracujemy również nad wersjami aplikacji na Windows Mobile i iOS.

 

Przy rejestracji wpisz nazwę polecającego : Harl 007 , a otrzymasz 10punktów na start i twoje pierwsze zadanie dostaniesz w ciągu 24H

Aplikację możesz pobrać —–> TUTAJ <——

 

 

 
Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *