Programy Partnerskie

Co to jest Program Partnerski?

 

 

Programy partnerskie są coraz bardziej popularnym sposobem zarabiania w internecie. W większości przypadków może do nich przystąpić każdy i żeby zacząć zarabiać nie trzeba podejmować żadnych inwestycji, ani mieć jakiegoś specjalnego doświadczenia. W tym wpisie chciałbym się skupić na tym, czy w zasadzie są programy partnerskie i jak zacząć w nich zarabiać.

 

Program partnerski polega na promowaniu produktów bądź usług w zamian za prowizję ze sprzedaży. Kiedy ktoś kliknie w reklamę zamieszczoną na naszej stronie, Profilu Facebooka, bądź w nasz link partnerski i po przekierowaniu na stronę sprzedawcy dokona zakupu, otrzymamy od tej transakcji prowizję.

 

 

Aby zacząć należy zarejestrować się w wybranym programie. W zależności od programu partnerskiego istnieją dwa sposoby rejestracji:

  • Bezpośrednia, kiedy rejestrujemy się na stronie danego programu partnerskiego. Jest tak np. w Platynowym Programie Partnerskim Złotych Myśli pp.zlotemysli.pl
  • Pośrednia, kiedy rejestrujemy się poprzez stronę zrzeszającą wiele programów partnerskich. Jedną z największych tego typu stron w Polsce jest Tradedoubler www.tradedoubler.com

 

Rejestracja jest zazwyczaj prosta i trwa maksymalnie kilka minut. W większości programów nie jest potrzebna własna firma ani nawet ukończone 18 lat. Warto pamiętać, że w niektórych programach przed pierwszą wypłatą trzeba będzie wypełnić przygotowaną umowę i wysłać ją pocztą.

 

Po pomyślnej rejestracji możemy od razu przejść do naszego konta w programie partnerskim. Będziemy mieć tam dostęp do wszystkich potrzebnych informacji. Będziemy mogli generować linki partnerskie i banery reklamowe na naszą stronę. Oczywiście każdy program partnerski jest trochę inny, dlatego na początek polecam zapoznać się z działem, w którym znajdują się informacje na temat programu. Bardzo ułatwia to start w programie partnerskim i daje możliwość większego zarobku.

 

Kiedy już zdobędziemy podstawowe informacje na temat programu możemy pobrać nasze linki partnerskie i banery reklamowe, żeby umieścić je na naszej stronie. W niektórych programach będą dostępne specjalne wtyczki do WordPressa, które ułatwiają umieszczanie reklam na stronie i kontrolowanie ich wyglądu.

 

Teraz kiedy kliknie w nasze reklamy a następnie zakupi promowany przez nasz produkt czy usługę, to otrzymamy od tego prowizję. Na naszym koncie w programie partnerskim będziemy mieć dostęp do rozbudowanych statystyk, gdzie sprawdzimy ile osób kliknęło w nasze linki, ile z nich dokonało zakupu, jaki jest nasz zarobek, oraz wiele innych danych.

 

 

Praca w programach partnerskich nie jest na początku łatwa, ale w długim okresie czasu na pewno opłacalna. Rynek internetowy rozwija się w błyskawicznym tempie. Coraz więcej ludzi szuka produktów w internecie, Twoim zadaniem jest im ten produkt pokazać i sprzedać, niektóre produkty można też polecać znajomym, rodzinie, przyjaciołom Czyli nie wykonuje się tylko czynności przez internet. Jeżeli tylko wiesz jak to zrobić, programy partnerskie zrobią za Ciebie resztę.

 

 

Aby pracować w Programach Partnerskich nie trzeba rezygnować z aktualnej pracy, ponieważ pracę w Programach Partnerskich wykonujesz kiedy chcesz. 

Programy Partnerskie Polecane przez nas : 

Kliknij———->   Program Partnerski Złote Myśli

Kliknij———->   Program Partnerski mBank

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *