Płatne Ankiety$

A więc tak, jeśli tu wszedłeś to znaczy, ze interesuje cię zarobienie dodatkowych pieniązków. Ta podstrona jest tylko i wyłącznie poświęcona panelom z płatnymi ankietami.  Jest to jeden z wielu sposobów dorobienia dodatkowej kaski przez internet, lecz jak najbardziej Polecam zagłębienie się w ankiety jeśli chcesz zarabiać w internecie:)

Ile można zarobić na ankietach? Odpowiedz jest prosta i kazdy kto trochę czasu wypełnia ankiety odpowie ci na to pytanie tak samo jak ja, otóz tego nie da się przewidzieć w kazdym miesiącu zarobki są inne, ale jedno co mogę powiedzieć to wahają się między 100-600zł a nawet więcej jeśli się postarasz, dlaczego tak jest? poniewaz to zalezy ile akurat jest zleconych badań, czy kwalifikujemy się do akurat owego badania, a przy tym liczy się wszystko, miejscowość zamieszkania, wiek itd.

Ale dobra my tu sobie dyskutujemy, a wydaje mi się ze lepiej zacząć działać i przekonać się samemu:)

Większość paneli, które przedstawię są od 13-14lat, więc nie musisz miec 18lat aby zarabiać na ankietach.

A jeszcze jedno jeśli chcesz zarabiać na ankietach napewno będą ci potrzebne Portfele internetowe takie jak PayPal, Skrill czy Payza, portfele te są darmowe i mozesz załozyć je sobie w chwileczkę, w tym celu polecam odwiedzenie zakładki portfele internetowe .

Po załozeniu sobie portfeli, przyda ci się tez konto bankowe, jeśli masz juz konto to ok, jeśli jednak nie posiadasz polecam zajrzeć w zakładkę Darmowe konto bankowe od 13lat  gdzie znajdziesz opis jak załozyć sobie takie konto przez internet

W razie jakichkolwiek pytań mozesz śmiało pisać przez formularz kontaktowy na stronie lub na maila : magnet22@o2.pl

Ponizej znajdziesz panele, do których mozesz się zarejestrować
Do niektórych paneli ankietowych trzeba mieć jednak zaproszenie kogoś kto jest juz w danym panelu, dlatego jeśli spodoba ci się wypełnianie ankiet lub odrazu chcesz dołączyć do większej ilości paneli, co zwiększy twoje zarobki napisz przez formularz kontaktowy lub na e-mail podany wyzej Tytuł: Ankiety a w wiadomości napisz, ze chciałbyś dołączyć do więcej paneli, wtedy wyślę ci zaproszenia:)

Zanim jeszcze jednak zaczniesz, dam ci radę, staraj się wypełniać ankiety sumiennie i odpowiadać szczerze, nie rób tego byle jak, poniewaz ankiety są sprawdzane, i nic ci to nie da, tylko pogorszysz swoją sytuację, bo zaden panel nie będzie chciał wysyłać do ciebie ich badań.
Krótko mówiąc, jeśli będziesz odpowiadać szczerze napewno ci się to opłaci
Dobra juz cie nie zatrzymuję Działaj ^^

ImasOnline

Ankiety$$

Zarabianie na ankietach

Rejestracja


SWPanel

Ankiety2$$

Jak zarabiać na ankietach

Rejestracja


OPINIE

Ankiety3$$

Zarabianie na ankietach opinie.pl

Rejestracja


AnkietyProBono

Ankiety4$$

Zarabianie na wypełnianiu ankiet

Rejestracja

 


MYIYO

Ankiety5$$

Zarobk na wypełnianiu ankiet

Rejestracja

 


ReaktorOpinii

Ankiety6$$

Zarabianie na ankietach

Rejestracja

 


HintWave

Ankiety7$$

Zarabianie na ankietach

Rejestracja


BadanieOpinii

Ankiety8$$

Jak zarabiać na ankietach

Rejestracja


GreenPanthera

Ankiety 9$$

Praca w domu

Rejestracja


A tutaj mały bonusik:

Dla tych, którzy lubią wypełniać ankiety i przy tym zarabiać, Polecam Clixsense, na samych ankietach mozna nieźle sobie dorobić,a dodatkowo mozna wykonywać róznego rodzaju zadania i pomnazać zarobki, rózne bonusy za aktywność (Polecam Super HIT:) Można fajnie zarobić 😛

Clixsense – 6$ wypłata (mega szybko zbierane) Duzo ankiet

Rejestracja


MarketAgent

Rejestracja


Teraz wypiszę panele, do których będziecie potrzebować zaproszenia , wystarczy napisać przez formularz kontaktowy lub na e-mail, a wyślę ci zaproszenie

Mobrog

OpinionBar

JTNPanel

Kontakt lub email : magnet22@o2.pl