Ankiety4$$
Zapraszam do spisu wszystkich płatnych ankiet

w zakładce Płatne Ankiety$$

AnkietyProBono

Zarabianie na wypełnianiu ankiet

Nowy sposób na uzyskanie dodatkowego dochodu bez wychodzenia z domu (od 13lat) Poświęcając minimum czasu można dorobić trochę.Długo działająca platforma.Info niżej

Rejestracja

 

AnkietyProBono.pl założył instytut badawczy IMAS International z Wrocławia – od ponad 20 lat prowadzą badania rynku w Polsce, dzięki czemu wypracowali profesjonalne standardy badawcze.

Nasze opinie przekazują klientom w postaci zbiorczych statystyk, bez podania danych osobowych. A ich serwery są umieszczone w jednej z największych i najlepiej zabezpieczonych serwerowni w Polsce.

 

Na tym portalu zbieramy punkty za wypełnianie ankiet. Po zebraniu 300pkt (30zł) możemy wypłacić pieniążki na konto bankowe, portal nie wypłaca przez PayPal itp.

  • Czy uczestnictwo jest darmowe? Tak, uczestnictwo jest darmowe, nie wymaga żadnych wpłat, inwestycji i w każdej chwili możesz z niego zrezygnować.
  • Akceptacja użytkowników (Kto może dołączyć do programu?): Do tego portalu możesz przystąpić, jeśli masz ukończone 13 lat i mieszkasz w Polsce.

 

Jeśli nie posiadasz konta bankowego lub chcesz założyć nowe specjalnie do wypłat pieniędzy z tego sposobu   ⇓Polecamy⇓

Otwarcie konta bankowego u lidera bankowości internetowej.

Takie konto można otworzyć przez internet w 5minut z możliwością dowozu umowy do domu przez kuriera lub podejściem do najbliższej placówki Banku.Konta dostępne od 13lat.

♦0 zł za otwarcie konta

♦0zł za prowadzenie konta

eKonto m (dla młodocianych 13-24lat) ⇒www.mbank.net.pl

eKonto Standard (od 18lat) ⇒www.mbank.net.pl